Informace

ABCD_0010 (1) O festivalu

Třetí ročník JBC FESTu, festivalu pro Jablonec nad Nisou, se uskuteční ve skiareálu Dobrá Voda, konkrétně v jeho spodní části a to už 29.6.-30.6.2018! Budeme se na vás více než těšit!

Historie festivalu

Po třech úspěšných ročnících JBC 4X Revelations, světového poháru ve fourcrossu, jsme v naší společnosti Revelations Events nemohli přehlédnout fakt, že jablonecké publikum prahne po kulturních akcích pod širým nebem. Proto jsme se rozhodli mimo JBC 4X Revelations, které se uskuteční 14.7.2018 v JBC bikeparku na Dobré Vodě, uspořádat nejen pro jablonecké publikum akci, která nasytí jejich touhy. Slovo dalo slovo a na podzim 2015 vznikla myšlenka uspořádat samostatný festival pro Jablonec s názvem JBC FEST! První ročník se uskutečnil v srpnu roku 2016 v nádherném prostředí poloostrova Tajvan na jablonecké přehradě. I přes mírnou nepřízeň počasí se tu sešla pěkná hromádka lidí a společně jsme si tak užili JBC FEST až do posledního dechu. Avšak po prvním ročníku jsme jako organizátoři objevili spoustu úskalí, které Tajvan ukrýval. Jedním z nich byla krátká možnost hudební produkce a to jen do 23:00. Protože bychom vám rádi nabídli mejdan jak má být a klidně společně přivítali ranní rozbřesk, rozhodli jsme se vrátit ke svým kořenům a to do JBC bikeparku ve skiareálu Dobrá Voda, kde jsou možnosti otevřenější, za což děkujeme nejen městu Jablonec nad Nisou, ale také obyvatelům přilehlých domů, kteří jsou velmi shovívaví a my si jejich vstřícnosti velmi vážíme.

Druhý ročník byl famózní, nové prostředí se líbilo nejen návštěvníkům, a to i přes opětovnou nepřízeň počasí, tak vystupujícím kapelám, které si dle vlastních slov připadaly jako na táboře a netradičním místem konání byli nadšeni.

Chození se nebojte, celá akce se uskuteční ve spodní části areálu a mírná svažitost, u které se ani nezadýcháte, poskytne krásný přírodní amfiteátr.

Vstupenky

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji ZDE, v oficiálních předprodejních místech Ticketstream nebo přímo na místě. Do prostoru areálu budou účastníci vpuštěni po předložení platné vstupenky a označení pořadatelem festivalu. Do areálu není možné přinášet vlastní jídlo a nápoje ani vodit domácí mazlíčky (pro bezpečnost jejich i ostatních návštěvníků).

Bezpečnost na festivalu

Klidný průběh festivalu bude zajišťovat bezpečnostní služba a také zdravotnický personál. Do areálu konaní JBC FESTu nebude povoleno vnášet zbraně, nože, sklo, pepřové spreje ani jiné předměty, které by mohli způsobit škodu majiteli nebo dalším návštěvníkům.

A dál...

… a dál se nás neostýchejte ptát na cokoliv na emailu jbcfest@gmail.com, všechny vaše dotazy rádi zodpovíme. Sekce informace bude aktualizována dle nejnovějších informací a specifikací.